Atris, spol. s r.o.

Komplexné riešenia IT systémov

V oblasti informačných technológií podnikáme od roku 1992.

IT technológie významne prispievajú k plneniu podnikateľských cieľov našich zákazníkov. Preto realizujeme ich potreby mať stále modernejšie a flexibilnejšie riešenia v tejto oblasti.

Jasná profesionálna orientácia poskytovať našim klientom IT riešenia a služby je založená na odbornosti, skúsenostiach a vyspelých technológiách. Naš profesionalny prístup je garantom bezproblémovej implementácie navrhnutých riešení.

Pôsobíme v segmente malého a stredného podnikania slovenského trhu. Do tohto segmentu prinášame osvedčené riešenia, implementované vo viacerých verejných inštitúciách či sukromných spoločnostiach. Sú to riešenia zamerané na konsolidáciu IT infraštruktúry, projekty virtualizácie, zálohovania a archivácie dát a dodávky klientských systémov.

Je pre nás prioritou porozumieť filozofii zákazníka a navrhnúť také IT riešenia, ktoré odbremenia starostlivosť o jeho IT infraštruktúru, aby sa mohol plne venovať svojej práci.

Naše skúsenosti, vedomosti a odborný prístup konzultantov nám umožňujú ponúknuť Vám konzultácie v oblasti optimalizácie a plánovania Vášho IT prostredia, užitočné informácie o prípadných existujúcich rizikách vo Vašom IT prostredí a pomáhať Vám správne sa rozhodovať pri riešení. Naším cieľom nie je meniť architektúru Vašej IT infraštruktúry, ale konzultovať možné zdokonalenie a ochranu systémov v čo najväčšej miere.

Z našich doterajších referencií vyberáme:

Atris, spol. s r.o.